Бронюємо номера на Новий рік у Буковелі вже сьогодні!

Буковель є надзвичайно популярним і престижним курортом серед жителів всієї України і багатьох інших країн, тому вибирайте кращі номери ще восени або на початку зими, якщо хочете зустріти Новий рік в прекрасній атмосфері серед мальовничих карпатських гір!

На особливу увагу заслуговує еко-готель «Бунгало», розташований менш ніж за два кілометри від підйомників. Якщо мова йде про великі компанії друзів або сімейний відпочинок, то найвигідніше зняти кілька кімнат в одному котеджі – під одним дахом зможуть зібратися всі близькі люди. А зайняти потрібні номери в одному будинку можна тільки, якщо заздалегідь забронювати проживання на Буковелі в готелі «Бунгало».

Зустріч новорічних свят в зимових Карпатах

Всі будівлі готельного комплексу «Бунгало» побудовані з дикого бруса за старовинними карпатським технологіям. Однак тут є всі можливі сучасні зручності! Приємний ввічливий персонал, різноманітне меню, затишні комфортабельні номери, в яких є все необхідне для проживання, гарантують постояльцям відмінний настрій кожен день перебування в готелі.

Зустріч новорічних свят в зимових Карпатах

Зустріч новорічних свят в зимових Карпатах – дійсно унікальний захід, який кожен хоче провести якнайкраще. В оточенні хвойних лісів, в розвиненому регіоні, зупинившись в комфортабельних номерах, турист може зарядитися позитивом на цілий рік. Розвинена інфраструктура селища – ще один суттєвий плюс для постояльців. Магазини, аптеки, сувенірні лавки, гірськолижні траси різної складності – все це знаходиться в найближчій доступності від «Бунгало».

Зустріч новорічних свят в зимових Карпатах

Колоритні гуцульські традиції, місцева кухня з її незабутним баношем та іншими смачними стравами, екологічно чиста обстановка – це дозволяє розслабитися і відпочити від міської метушні, як то кажуть, «по повній програмі». Крім неперевершеної краси Карпатських гір, на курорті Буковель забезпечений високий рівень сервісу. Про нього чули багато жителів України та інших країн, саме тому тутешній туристичний комплекс для відпочинку популярний в будь-який час року.

Бронюючи номера в еко-готелі «Бунгало» вже сьогодні, ви зможете забезпечити собі шикарний комфортабельний відпочинок на кращому курорті українських Карпат на Новий рік. Як правило, вже за 2-3 тижні до свят залишається мінімальна кількість місць. А за тиждень до новорічних свят вільних місць в готелі «Бунгало», як, втім, і в інших, навіть менш престижних і більш дорогих готелях, вже зазвичай не буває!

Зустріч новорічних свят в зимових Карпатах

Щоб не зіпсувати собі всі свята, радимо бронювати номери на Буковелі в готелі «Бунгало» завчасно! Подбайте про те, щоб ваш новорічний відпочинок приніс лише позитивні враження!