Насичений день, проведений на гірськолижних трасах чи прогулянках навколишньою місцевістю, варто продовжити у нашому затишному ресторані. Створюючи еко-готель «Бунгало» для любителів активного відпочинку, ми намагалися передати ту позитивну гаму емоцій, які охоплюють тих, хто приїжджає на туристичний комплекс «Буковель» у Карпатах.

І ресторан, де пропонуються в основному страви української та гуцульської кухні, не став винятком, тому харчування в готелі «Бунгало» здатне задовольнити навіть гурманів із вишуканим смаком.

Меню ресторану еко-готелю «Бунгало»: все, чого може побажати душа

Відпочиваючи в Карпатах і милуючись навколишніми красами, беручи участь в активних розвагах або обираючи пасивне дозвілля, більшість наших гостей віддають перевагу українській та місцевій гуцульській кухні, багатій на найрізноманітніші страви, поживній та надзвичайно смачній. Враховуючи цю особливість, шеф-кухар та його команда розробили та пропонують гостям меню, в якому кожна страва просто чудова!

Прийшовши до ресторану, в якому завжди чисто, затишно та комфортно, гості можуть вибрати:

  • холодні та гарячі закуски класичного типу, а також гриль-меню чи закуски до пива;
  • салати із різноманітних продуктів;
  • перші страви, серед яких особливим попитом є український борщ, бульйон із домашньою локшиною, юшка та м’ясна солянка;
  • основні страви зі свинини, курки, телятини, форелі, коропа з різноманітними гарнірами на будь-який смак;
  • напої та десерти.

Але це – що стосується меню. Колектив еко-готелю готовий запропонувати щось більше: організацію та проведення невеликої сімейної урочистості, професійного свята, важливого заходу чи просто дружньої гулянки. Головне – заздалегідь попередити про кількість гостей та їх переваги в їжі. Також є окремі програми на свята. Дізнатися про все легко, вивчаючи новини на сайті Бунгало або зателефонувавши на рецепцію.

Коротко про важливе, або як інтер’єр впливає на апетит

Чудове харчування в готелі «Бунгало» стало можливим не лише завдяки професіоналізму шефа та його помічників. Сам інтер’єр, виконаний у національному стилі, сприяє тривалій трапезі і неспішній розмові. Особливу атмосферу створюють декоративні «дрібниці», які роблять настрій особливо позитивним. Це і натуральний текстиль, і глиняний посуд, і дерев’яні ложки, різноманітні аксесуари!

Не бажаєте йти до ресторану? Офіціанти готові подати їжу будь-куди!

У теплу пору року ресторан готелю готовий запропонувати гостям не тільки свою територію, а й зону відпочинку просто неба, де є альтанка-ротонда. Залишається тільки замовити пікнік та вибрати страви з меню – і все буде виконано! А якщо просто не хочеться нікуди виходити з номера, наші офіціанти готові доставити замовлені страви та напої безпосередньо туди в будь-який момент за Вашим бажанням!

Адже головне для всього персоналу еко-готелю «Бунгало» – це доставити гостям справжню насолоду та задоволення у всьому!