Якщо Ви хочете побувати в Буковелі взимку, покататися тут на гірських лижах чи сноуборді, і при цьому у Вас немає відповідного спорядження, то не варто впадати у відчай, не потрібно гаяти час на пошуки і гроші на покупку таких товарів. Та й довезти весь необхідний комплект дуже клопітно та затратно, особливо якщо летите літаком або їдете поїздом до Карпат, а не добираєтеся сюди власним автомобілем.

Ми підберемо найкраще гірськолижне спорядження індивідуально під Вас!

Ми добре знаємо всі можливі проблеми наших клієнтів! І тому подбали про все! До послуг гостей еко-готелю «Бунгало» – пункт прокату гірськолижного спорядження, де знайдеться все необхідне для занять спортом на трасах туристичного комплексу «Буковель».

Будь-яке гірськолижне спорядження, перш за все, орієнтоване на безпеку та комфорт людини. Від того, наскільки воно якісне та функціональне, залежить здоров’я клієнта. Наші співробітники добре знають: щоб зимовий відпочинок не затьмарив і приносив лише задоволення, слід дуже відповідально ставитися до вибору гірськолижного обладнання.

У пункті прокату нашого готелю «Бунгало» пропонують своїм клієнтам лише найкращі та якісні вироби. Наші працівники ретельно стежать за поточним станом пропонованого напрокат спорядження, яке регулярно оглядається та наводиться в повний порядок після чергового використання:

  • сноуборди, лижі, лижні палиці перевіряються щодо дефектів;
  • штани та куртки чистяться за допомогою пароочисника;
  • черевики очищаються, миються та сушаться;
  • захисна амуніція піддається ретельному візуальному огляду;
  • лижі змащуються.

Для початку слід визначитися із видом спорту, яким Ви хотіли б зайнятися на нашому курорті. Хочете бути швидше вітру, тоді прокат сноуборду – найкраще рішення. Якщо не любите ризикувати і волієте спокійніше проводити час, то радимо взяти лижі і відповідну амуніцію напрокат.

У сучасних гірськолижних костюмах та спеціальних черевиках Ви позбавите своє тіло від зайвого навантаження, ніколи не відчуватимете дискомфорту та холоду, що дуже важливо при тривалих прогулянках та заняттях зимовими видами спорту. Важливу роль у забезпеченні безпеки відіграють захисні аксесуари:

  • шолом;
  • маска;
  • рукавички;
  • захист (шорти/спина/коліна/зап’ястя).

У нас величезний вибір будь-яких розмірів, завжди в наявності відповідний інвентар та амуніція відомих брендів для досвідчених спортсменів та новачків. Ми зробимо вибір гірськолижного спорядження комфортним та легким, що не потребує Ваших зусиль.

Наші кваліфіковані співробітники допоможуть Вам підібрати необхідні розміри та різновиди гірськолижного спорядження. Звичайно ж, у нас знайдуться не тільки спортивний інвентар та амуніція для дорослих, але і для діток різного віку!

Компетентний персонал, демократичні розцінки оренди гірськолижного спорядження та індивідуальний підхід до кожного клієнта – це те, що ми завжди готові зробити для Вас!