Відпочинок в Карпатах навесні – запрошуємо в наш еко-готель «Бунгало» в Буковелі

Плануючи весняний відпочинок в Буковелі, дуже важливо заздалегідь підготуватися: знайти і забронювати житло, спланувати свій раціон харчування і режим і так далі. Щоб відпустка або уїк-енд принесли тільки позитивні емоції і запам’яталися надовго, краще вибрати комфортне і затишне житло з готовим харчуванням в Карпатах. Серед численних варіантів для проживання, які можна знайти в Карпатах, вигідно виділяється готель «Бунгало». У чому ж його переваги?

Чому варто зняти номер в еко-готелі «Бунгало»

  1. Вигідне розташування. Від готелю «Бунгало», розташованого в селі Поляниця, до найближчих підйомників туристичного комплексу «Буковель» – менше 2-х кілометрів.
  2. Гарна природа. Проживаючі гостi в готелі вдосталь можуть насолодитися дивовижною природою українських Карпат, надихатися кристально-чистим гірським повітрям.
  3. Екологічність. Звичайно, одна з основних фішок «Бунгало» – використання для побудови будиночків древніх технологій з дикого зрубу, що створює незабутнє відчуття єднання з природою.
  4. Високий рівень сервісу. Відчути всі принади сервісу європейського рівня можна в еко-готелі «Бунгало» при замовленні номера будь-якої цінової категорії: «Стандарт» або більш престижних «Люкс», «Дворівневий люкс».
  5. Смачне харчування. Любителів поживно перекусити порадують страви з власного ресторану еко-готелю. Тут подають смачні, корисні і красиво оформлені страви української та гуцульської кухні. Для приготування їжі використовуються тільки екологічно чисті і свіжі продукти. А оригінальний інтер’єр ресторану подарує естетичну насолоду.
Відпочинок в Карпатах навесні

Готель «Бунгало» у Буковелі чекає на Вас!

Відчути всю красу гірського відпочинку вже в цьому році вам допоможе проживання в комфортних номерах еко-готелю «Бунгало». Запрошуємо всіх бажаючих в еко-готель «Бунгало» навесні! Ми підберемо житло як для веселої компанії і студентів, так і для сім’ї з дітьми або пари активних пенсіонерів. Приїжджайте в наш готель, і відпочинок в туристичному комплексі «Буковель» напевно запам’ятається Вам лише з позитивного боку.

Номер Люкс готель Бунгало Буковель

Забронювати номер в еко-готелі «Бунгало» можна прямо зараз на сайті, або телефонуйте за вказаними телефонами, щоб уточнити подробиці! Ми чекаємо Вас і зробимо все можливе і неможливе, щоб цей відпочинок в Карпатах запам’ятався як найкращий у Вашому житті!