Відпочивати на свіжому повітрі у Карпатах цікаво всією родиною. Але батьки часто не беруть із собою дітей, побоюючись, що їм тут буде нудно. Можливо десь і буде, але тільки не в еко-готелі «Бунгало», розташованому в оточенні вічнозелених хвойних дерев та гір. Сміливо беріть із собою дітей сюди на відпочинок — і їм напевно буде чим тут зайнятися!

Діти, які приїжджають на відпочинок у Бунгало, зазвичай ніколи не сидять на місці. Будь-якої пори року їм хочеться вийти на вулицю, вивчити околиці і чимось розважитися. Будь ласка, ми будемо лише раді!

Що ми пропонуємо для дітей?

Створюючи свій готель, ми подбали про гостей всіх вікових категорій. Малята, школярі молодших та середніх класів будуть у захваті від дитячого майданчика, який знаходиться в зоні відпочинку нашого готельного комплексу. До того ж тут дуже просто забезпечити нагляд за дітьми, адже батьки з комфортом можуть проводити час поряд, а за бажання можна попросити нашого співробітника – дитячого аніматора доглянути за ними.

На дитячому майданчику розташована гірка для спуску, дерев’яний будиночок, в який потрібно забиратися по сходах, і гойдалки на кілька персон, виготовлені найкращими карпатськими майстрами з натуральної деревини, що відмінно вписуються в екстер’єр еко-готелю. Звичайно ж, тут дітям гарантована повна безпека і грати вони можуть хоч цілодобово!

Але дитячий майданчик дозволяє не тільки кататися з гірки або набавитися гойдалках, а й:

  • пограти в м’яч, у хованки і навіть у «козаки-розбійники»;
  • влаштувати міні-майстер-клас у разі, якщо дітки захочуть навчитися чогось нового та цікавого;
  • провести змагання;
  • придумати та втілити в життя цікавий сценарій гри-бродилки або справжнього квесту;
  • організувати пікнік у разі, якщо серед маленьких гостей є іменинник – трапеза на природі, доповнена активними розвагами – що може бути кращим для дитячої компанії?

У будь-якому випадку, захвату дітлахів не буде меж! Таким чином, завдяки дитячому майданчику на території готельного комплексу «Бунгало», діткам не доведеться нудьгувати, отже, і дорослі зможуть відпочити із задоволенням.

А якщо раптом погода не буде тихою та спокійною – діти зможуть відвідати дитячу кімнату всередині готелю та зайнятися там, чим їм більше хочеться: малюванням, настільними чи активними іграми. Дитяча кімната у нас — барвиста та оригінальна, обладнана комфортабельними та зручними дитячими меблями, тому точно припаде до смаку юним гостям. Якщо вони зголодніють, офіціанти готові подати смачні страви, десерти та напої з дитячого меню прямо сюди. І розваги продовжуватимуться!