Новий рік і Різдво в кращому українському екоготелі «Бунгало»!

Зустріти Новий рік в прекрасній атмосфері, з найріднішими людьми і виключно хорошим настроєм – то, до чого прагнуть більшість. Саме тому більшість людей заздалегідь планують свої новорічні різдвяні канікули.

На даний момент дуже модно виїжджати за межі своєї країни і відзначати різні дати в теплих краях. Але подібне рішення навряд чи принесе приголомшливі емоції і дуже приємні враження. Швидше за все, таке святкування буде мало чим відрізнятися від торішніх і позаторішніх подібних заходів.

Ідеальний варіант для справжніх українських патріотів – зустріти наступаючий Новий рік в Карпатах!

Зовсім інша справа – зустріч Нового року у себе на батьківщині, в такій прекрасній і чудовій Україні, на її кращому курорті Буковель в Карпатах. Старовинні українські традиції та сімейне тепло, прекрасні види засніжених гір і лісів, катання на санках, ігр в сніжки, насолода від смачної традиційної української та гуцульської кухні – все це дасть можливість сповна насолодитися новорічними святковими днями.

Новий рік і Різдво в кращому українському екоготелі «Бунгало»!

Саме тому найбільш логічне і краще рішення для справжніх патріотів – забронювати номер в готелі «Бунгало», розташованому зовсім недалеко від знаменитої гори Буковель, на новорічні свята.

Буковель вже багато років приваблює безліч українських і іноземних туристів. Саме тут можна відчути всі особливості західноукраїнської культури, кращі особливості всього нашого народу, насолодитися мальовничими краєвидами засніжених гір, активно позайматися спортом і навіть підкорити гірські вершини!

Зустріч Нового року на тлі красуні-ялинки з традиційними піснями та вертепом – це ідеальний початок нового року. Однак, щоб не зіпсувати враження і справді втілити мрії в реальність, необхідно спочатку вибрати кращий готель.

Кращий готель в Буковелі – «Бунгало»

Уже тривалий час еко-готель «Бунгало» є улюбленим місцем для багатьох туристів і просто всіх бажаючих гарно відпочити. Вигідне розташування (підніжжя гори Буковель знаходиться приблизно в 2-х кілометрах від готелю), чарівні пейзажі в будь-яку пору року (навколо – гори і хвойні вікові ліси), дуже продуманий і тематичний інтер’єр з екстер’єром, ідеальний сервіс і багато інших переваг надає готель «Бунгало», ціна номерів в якому досить помірна.

Звичайно, номер в готелі на Буковелі в святкові новорічні дні обійдеться трохи дорожче. Але воно того варте!

Кращий готель в Буковелі – «Бунгало»

Зустріти Новий рік в екоготелі «Бунгало» – означає не тільки помилуватися природою і активно провести час. Проживаючи в комфортабельних будиночках, збудованих з природних матеріалів (дикий карпатський зруб, деревина цінних порід, натуральний камінь), харчуючись смачними стравами української та карпатської кухні, спілкуючись з чудовими людьми, кожен отримає величезний заряд позитиву і позитивних вражень на весь прийдешній рік!

Тільки ось бронювати номери в готелі «Бунгало» на новорічні свята треба заздалегідь, не пізніше початку грудня, адже попит на них надзвичайно великий!