Кращий сімейний відпочинок в Україні – у Буковелі в готелі «Бунгало»

Комфортабельний відпочинок в горах дозволяє розслабитися, зарядитися позитивом і отримати задоволення від тісного спілкування з природою українських Карпат. Такі умови ідеальні для проведення сімейного відпочинку. Свіже гірське повітря, активні ігри, заняття гірськолижними і іншими видами спорту корисні як для дітей, так і для батьків.

Буковель – визнаний лідер серед всіх курортів України. У чому ж основні переваги відпочинку тут?

  • Розвинута інфраструктура.
  • Траси різного рівня складності, в тому числі для початківців і дітей.
  • Мальовнича місцевість.
  • Безліч розваг для дітей і дорослих.
  • Смачна і корисна традиційна українська та гуцульська кухня в ресторані готелю «Бунгало».
  • Максимально комфортні умови проживання в еко-готелі «Бунгало».

Спільний активний відпочинок в Буковелі, звичайно ж, стане для Вашої родини приємним спогадом на все життя. Вибираючи еко-готель «Бунгало», Ви повністю занурюєтеся в тутешню атмосферу. Побудований з цільного дикого карпатського бруса, готель повністю вписується в місцевий колоритний пейзаж.

Кращий сімейний відпочинок в Україні – у Буковелі в готелі «Бунгало»

Разом з тим, всі комунікації є сучасними і дозволяють міським жителям відчувати себе максимально комфортно. Обслуговування номерів відповідає європейському рівню – в чистих і затишних номерах всі члени Вашої родини зможуть розслабитися, відпочити і набратися нових сил для прогулянок або активних занять спортом.

Вдалині від міської суєти, в оточенні хвойних карпатських лісів, проживаючи в мальовничих дерев’яних будиночках, Ви зможете насолодитися єднанням з дикою природою. Така відпустка, навіть короткочасна, подарує Вашій родині нові щасливі спогади. Для дітей поїздка в Буковель стане предметом гордості перед однокласниками, можливістю дізнатися нове про історію країни, її звичаї і моралі.

Взагалі, в Буковелі максимум можливостей для сімейного відпочинку: взимку тут можна кататися на лижах, санках, ковзанах, сноубордах, снігоходах і навіть на їздових собаках; влітку – насолоджуватися гірською прохолодою, спостерігати за красою природи, гуляти по гірських стежках, кататися на велосипедах або конях, купатися в гірському озері або річці, займатися будь-якими видами спорту, які доречні в теплу пору року.

Кращий сімейний відпочинок в Україні – у Буковелі в готелі «Бунгало»

Для міцної і дружної сім’ї вкрай важливо проводити час весело, пізнаючи нове, подорожуючи. Не пропустіть можливість відпочити в Буковелі в еко-готелі «Бунгало» за приємними цінами!