«Бунгало» – кращий еко-готель в Буковелі чекає на Вас!

Мабуть, не знайдеться в Україні людини, яка б не чула про курорт Буковель, розташованому в Карпатах. Знають про нього не тільки наші співвітчизники, а й багато жителів європейських країн. Знають і приїжджають. Ті люди, яким пощастило побувати тут, намагаються побувати в цьому казковому місці знову і знову. Тим же, хто тут поки що не був, хочеться порадити: залишайте всі справи і приїжджайте на відомий курорт Буковель, щоб відпочити душею і тілом! Ви будете шкодувати тільки про одне: чому раніше тут не побували.

«Бунгало» - кращий еко-готель в Буковелі чекає на Вас!

У Буковелі поєдналося, здавалося б, непоєднуване: первозданна дика природа і всі блага цивілізації. Більшість наших сучасників звикли до комфорту і затишку. Тому одне з основних питань напередодні поїздки: де краще зупинитися в Буковелі? На цьому курорті досить багато готелів, але найкраще замовити номер у еко-готелі «Бунгало», де умови проживання та сервісу на рівні кращих європейських стандартів, а ціни при цьому доступні навіть українцям з невеликими доходами.

Сімейний еко-готель «Бунгало» побудований з дикого зрубу за унікальним авторським проектом і старовинними технологіями. Другий такий подібного готелю Ви більше не знайдете ніде в світі! Ви тільки подумайте: що може бути краще, ніж проживати в комфортабельному дерев’яному будиночку, з вікон якого відкриваються неперевершені краєвиди на дику карпатську природу, і насолоджуватися найчистішим гірським повітрям?

Номер в готелі можна підібрати, як то кажуть, на будь-який смак і на будь-який гаманець. Працівників бюджетної сфери, студентів і пенсіонерів цілком може влаштувати житло рівня «Стандарт» з усіма необхідними зручностями. Дорожчі номера в готелі «Бунгало» – типу «Люкс», де і площа побільше, і різні додаткові зручності є.

«Бунгало» - кращий еко-готель в Буковелі чекає на Вас!

Ну, а для найвимогливіших і вимогливих гостей пропонується двоповерховий номер «Дворівневий люкс», що складається з 3-х спалень і вітальні з балконом, а також міні-кухні з набором посуду, холодильником, чайником і іншими атрибутами, щоб можна було перекусити, якщо раптом не захочеться йти в ресторан. Зрозуміло, є сейф для зберігання цінностей та документів, місце для зберігання власного гірськолижного спорядження, фен і навіть 4 телевізора.

Що стосується ресторану, то в готелі «Бунгало» – він найкращий! Колоритний гуцульський інтер’єр, зручні та оригінальні меблі, послужливі досвідчені офіціанти, а найголовніше – дуже смачні українські та європейські страви, здатні задовольнити найвибагливіших гурманів. До страв можна замовити чудові українські, французькі, іспанські вина, інші найрізноманітніші алкогольні і безалкогольні напої.

До речі, від готелю «Бунгало» до підйомників туристичного комплексу «Буковель» – менше 2-х кілометрів. Звичайно, сама гора Буковель – далеко не найвища гора в світі. Однак гірськолижні траси, прокладені на цій горі, по праву вважаються одними з найкращих в світі; вони аж ніяк не гірше, ніж де-небудь в Швейцарії або Австрії. Зате відпочинок і проживання в готелі на Буковелі – ціна набагато нижча в цілому!

«Бунгало» - кращий еко-готель в Буковелі чекає на Вас!

Тут, в Буковелі, Вас чекають! Співробітники ТК «Буковель» та еко-готелю «Бунгало» зроблять все можливе, щоб відпочинок в Карпатах став найкращим у Вашому житті!