Активний відпочинок на Буковелі у найкращому українському еко-готелі

Більшість людей заздалегідь планують свою відпустку. Відпочивати потрібно не просто після перегляду телевізора або граючи в комп’ютерні ігри. Щоб максимально абстрагуватися від проблем, отримати максимальне перезавантаження та набратися позитивних вражень, відпочинок має бути активним. Весело і насичено проводити свій вільний час може кожна людина. Для цього необхідний лише відповідний настрій та правильне місце.

В Україні ідеальним місцем для насиченого та активного відпочинку вважається Буковель. Мабуть, на сьогодні це найпрестижніший курорт у нашій країні. Тут кожен знайде улюблене для себе заняття, незалежно від пори року. Чарівна краса Карпат, численні розваги (санки, лижі, купелі, водоспади, піші підкорення гірських вершин та інше), свіже гірське повітря, сервіс європейського рівня – це приємно вразить гостей курорту Буковель.

Активний відпочинок на Буковелі

Вибір найкращого готелю на Буковелі: рекомендації

Отримати море вражень, виконати всі поставлені цілі та виїхати з позитивними враженнями можна тільки при правильному виборі готелю. Місце, де ви відпочиватимете після нових підкорень вершин або готуватиметеся до майбутніх подій, прямо впливає на внутрішній стан і настрій.

Щоб уникнути розчарувань та дратівливих факторів, рекомендовано спочатку обирати перевірений заклад. На думку багатьох тисяч туристів, які побували тут, екоготель «Бунгало» вважається, мабуть, одним із найкращих у Буковелі.

Причина затребуваності полягає у вигідному розташуванні (всього менш ніж за 2 кілометри від підйомників на гору Буковель), продуманому дизайні інтер’єру та екстер’єру. Ступивши на територію готельного комплексу, кожен турист опиняється у казковій атмосфері. Дерев’яні будиночки із дикого зрубу, розташовані в карпатських горах, оточені хвойними віковими лісами.

Усередині будівель також підтримується ідея повного єднання із природою. Всі меблі створені з натурального дерева, шкіри, каменю та інших натуральних, повністю екологічних матеріалів. Все підтримується в ідеально чистоті, а обслуговування клієнтів знаходиться на найвищому рівні.

Після активного відпочинку та підкорення гірських вершин кожен відпочивальник зможе заповнити втрачену енергію корисною та смачною їжею. Для цього на території є ресторан із традиційною гуцульською та українською кухнею. Про місцевого шеф-кухаря ходять легенди, а вигляд і смак страв, приготованих ним, багато постояльців з пожадливістю згадують роки по тому.

Активний відпочинок на Буковелі

Вартість номерів на Буковелі в еко-готелі «Бунгало» дуже помірна, і цілком доступна навіть більшості студентів та пенсіонерів. Щоправда, вони частіше зупиняються в номерах типу «Стандарт», тоді як солідні державні службовці, митці, вчені, відомі спортсмени, бізнесмени та бізнесвумен вважають за краще бронювати в готелі «Бунгало» номери «Люкс» та «Дворівневий люкс», які вражають уяву своєю натуральною обробкою у поєднанні зі стриманою розкішшю.

Не пропустіть свій шанс і Ви. Встигніть заздалегідь замовити номер для проживання на Буковелі в еко-готелі «Бунгало»!